Fortuna Auto - Warsawa ul. Fortuny 14d - Bemowo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • matesz
    Classic
    • 2013
    • 22

    Fortuna Auto - Warsawa ul. Fortuny 14d - Bemowo

    Jako że to pierwszy naprawde ciepły weekend postanowilem sie wziać do roboty:
    - zmiana kółek na letnie (póki co 15-stki)
    - mycie + woskowanie
    - zmiana dywaników na letnie (materiałowe)
    - montaz osłon przeciwsłonecznych na tylnych szybach
    Oto efekty:



  • jarecki2000
    Ambiente
    • 2011
    • 119

    #2
    Fortuna Auto - Warsawa ul. Fortuny 14d - Bemowo

    Witam,

    Chciałbym wam polecić pewien nieduży warsztat w Warszawie, w którym serwisuje swoją Skode i jestem bardzo zadowolony z jakości usług.

    Dlaczego warto tam odstawić samochód?

    - Jakość usług, na bardzo wysokim poziomie, części po wymianie do wglądu, lub na życzenie w bagażniku

    - Nie ma problemu jeśli części kupuje się samemu, co więcej, sami do tego zachęcają, w przeciwnym wypadku kupują części w Inter Car-sie ( Na ul.Górczewskiej - ok kilometra od warsztatu ) i liczą cenny jak dla klienta detalicznego, więc wysoko

    - Czas napraw, bardzo szybki - moje subiektywne zdanie

    - Nie naciągają na naprawy czegoś, co nie wymaga naprawy.

    - Każda wizyta, w moim przypadku, skutkowała przejrzeniem, wszystkich płynów, filtru powietrza, kabinowego i.t.p - może to pierdoła, ale moim zdaniem dobrze świadczy o warsztacie.

    Uprzedzając pytanie o ceny, od razu zaznaczam, że warsztat ma autoryzacje Q-Service i niestety stawki są może wyższe niż w innych prywatnych warsztatach, ale osobiście uważam, że jakość usługi jest adekwatna do ceny ( Brak zniżek dla OCP - puki co )

    Komentarz

    • interagg
      Drive
      • 2012
      • 52

      #3
      Również odwiedzam Fortuna Auto. Marek i Andrzej od "urodzenia" siedzą w motoryzacji, podchodzą do klienta indywidualnie, nie naciągają nikogo, bo jest to dla nich pasja :lol: . Potrafią w minutę zdiagnozować problem, którego nie widać nawet gołym okiem.

      Nigdy się nie zawiodłem na nich.

      Jeżeli ktoś jest z Warszawy to polecam sprawdzić ten warsztat, bo nic nie traci, a sam potem oceni jakość usług. A co do cennika to szczerze mówiąc nie widziałem jakiś pokaźnych różnic w cenach usług.

      Komentarz

      • WojtaSpider
        Ambiente
        • 2010
        • 116

        #4
        Dobrze widzieć bo blisko :lol:
        Może ogarną moją dwumasę na jednomasę 8)
        LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

        Komentarz

        • jarecki2000
          Ambiente
          • 2011
          • 119

          #5
          WojtaSpider, podjedź do kolegów " za ścianą" adres - Połczyńska 73, na tyłach domku, w którym jest siedziba firmy MKLaren - reklamy. Jest tam warsztat prowadzony przez Ojca i syna, Adam i Igor - zdecydowanie bardziej polecam niż Fortuna Auto.

          Komentarz

          • WojtaSpider
            Ambiente
            • 2010
            • 116

            #6
            Dzięki wielkiejarecki2000, jestem z Ursusa więc będzie jeszcze bliżej :diabelski_usmiech
            LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

            Komentarz

            • WojtaSpider
              Ambiente
              • 2010
              • 116

              #7
              jarecki2000, miał rację :szeroki_usmiech
              Byłem u Igora i Adama na Połczyńskiej i naprawdę jestem zadowolony z obsługi podejścia do sprawy i dobrej roboty a robiłem sprzęgło z jednomasem i z jakimkolwiek problemem bankowo uderzam do nich . Nic więcej nie dodam bo już napisał to w powyższym jarecki2000,
              LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

              Komentarz

              Pracuję...